O mnie


W 2002r. Ukończyłem Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej. W 2012r. uzyskałem uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej.

Pracownia A+de została założona przeze mnie w 2012r. Jej nazwa opisuje zakres prowadzonej działalności - architekturę i design. Podczas projektowania przyświecają mi zasady logicznej harmonii oraz konsekwencji pomysłu, bez przywiązania do określonego stylu architektonicznego.

Nabyte dotychczas doświadczenie zawodowe pod okiem cenionych projektantów i we współpracy z wysokiej klasy specjalistami branżowymi oraz cięgła współpraca z doświadczonymi projektantami pozwala mi na oferowanie szerokiego spektrum usług projektowych, zarówno pod względem funkcji obiektów (budynki mieszkaniowe jednorodzinne i wielorodzinne, budynki użyteczności publicznej w tym kultury i oświaty, sportowo-rekreacyjne, biurowe, handlowe i usługowe, kultu religijnego, budynki przemysłowe) jak też skali - od znaku graficznego, grafiki użytkowej, wzornictwa przemysłowego do dużych obiektów budowlanych o bogatym programie użytkowym.

Oferowane przeze mnie usługi cechuje kompleksowość. Zapewniam stałą współpracę z klientem w celu jak najlepszego dopasowania projektu do jego indywidualnych oczekiwań oraz udzielenia maksymalnego wsparcia w trakcie procesu inwestycyjnego od atrakcyjnego przedstawienia koncepcji, przez ofertę przygotowania inwestycji, obsługę postępowania administracyjnego w zastępstwie klienta, optymalny dobór rozwiązań materiałowo-technologicznych, obsługę kosztorysową, po pomoc w wyborze producentów i wykonawców oraz nadzór autorski.

Oferuję kompletne i skoordynowane projekty wielobranżowe cechujące się starannością i terminowością wykonania, obejmujące budynki nowe, przebudowy, modernizacje, remonty a także adaptacje projektów katalogowych.

arch. Jarosław Wyszyński

Referencje

(...) Pan Jarosław Wyszyński dał się poznać jako pracownik zdyscyplinowany, o duzych uzdolnieniach i wrażliwości. Będzie zawsze mile widziany w naszej pracowni. Jednocześnie z pełnym przekonaniem rekomenduję Pana Jarosława Wyszyńskiego kazdemu kto chciałby go zatrudnić. (...) Stefan Kuryłowicz, dr architekt SARP List referencyjny

Zespół


Na stałe współpracuję z pracowniami architektonicznymi:
  • Pracownia Architektoniczna Wojciecha Kornatowskiego
  • Pracownia Architektoniczna Dziedzicki i Partnerzy
oraz
  • projektantami branżowymi (konstrukcje, instalacje sanitarne, instalacje elektroenergetyczne i niskoprądowe, geotechnika, architektura krajobrazu, drogi, technologie)
  • rzeczoznawcami (ochrona p.poż, bhp, sanepid, ochrona środowiska)
  • specjalistami z zakresu kosztorysowania, audytów energetycznych, geodezji.